Firma PAUS

... the people who care

W ciągu swojej 40-letniej historii, Hermann Paus Maschinenfabrik GmbH zyskał doskonałą reputację w międzynarodowej inżynierii mechanicznej.

Asortyment produktów jest stale poszerzany od 1968 r. Początkowo firma koncentrowała się na montażu maszyn budowlanych (ładowarki kołowe i wywrotki), ale w kolejnych latach rozwoju, gama produktów powiększyła się o pojazdy tunelowe, windy teleskopowe, platformy robocze i dźwigi.

Paus podkreślił swoje międzynarodowe autorytety dzięki utworzeniu przedstawicielstwa w Moskwie (2001) i firmie handlowej w Santiago de Chile (2003). Wszystkie maszyny są eksportowane z Emsbüren (Niemcy) na całym świecie przez globalną sieć dystrybutorów. Obecnie eksport stanowi około 70% sprzedaży Pausa.

Mantra firmy "... ludzie, którym zależy" podkreśla wysokie standardy, jakie stawia sobie rodzinny biznes. Jako pierwszorzędny producent zatrudniający około 250 pracowników, Paus zawsze słucha swoich klientów i jest w stanie elastycznie reagować na indywidualne zapytania. Jakość "Made in Germany" jest zapewniona przez nasz system zarządzania jakością oraz ciągły program poprawy produktu. Certyfikat Paus ISO 9001 gwarantuje ciągłe doskonalenie produktów we wszystkich segmentach biznesowych.

Firma PAUS maszyny budowlane